AAA
Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Grabowcu
WITAMY NA STRONACH SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.JANA PAWŁA II W GRABOWCU ::Jan Paweł II::Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Aktualności

22 czerwca 2018 14:21 | Aktualności

Wycieczka do Magicznych Ogrodów.

 12 czerwca grupa przedszkolaków i  uczniów kl. I. wzięła udział w wycieczce do Magicznych Ogrodów w Janowcu. Niektórym dzieciom towarzyszyły mamy. Mimo niesprzyjającej pogody, dzieci miały okazję zobaczyć baśniowe postacie i wysłuchać legend o magach Zorana i Araga. Oprócz tego mogły skorzystać z placów zabaw, które zachęcały je do wspinaczek i pokonywania wielu  przeszkód. Mogły przejechać się na karuzeli napędzanej ręcznie i kolejką po Kwiatowej Dolinie, w której poznały zamieszkałe tam Wróżki Smużki, olbrzymią gąsienicę, ziemne skrzaty Bulwiaki i psotliwe włochate Mordole.  Otaczająca przyroda, krzewy, pachnące kwiaty również zachwycały dzieciaki. W czasie przerwy chętne dzieci, mogły wziąć udział w zabawie tanecznej z animatorem.

Na zakończenie wycieczki,  jak zawsze odwiedziły sklep z pamiątkami. Zmęczeni ale bardzo zadowoleni  i pełni wrażeń, szczęśliwie wróciliśmy do Grabowca, gdzie na dzieci czekali rodzice.

Prokop J.

Przeczytano: 197 razy. Wydrukuj|Do góry