08 listopada 2020 23:47 | Aktualności

Szanowni Rodzice!

Od poniedziałku, 9 listopada br.

zawieszone zostają zajęcia stacjonarne

dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Tym samym, do 29 listopada br.

przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych

dla uczniów klas IV-VIII.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej zmieniającego „rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek   oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19” Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.                                      Nauka odbywać się będzie zgodnie  z tygodniowym planem zajęć poprzez  aplikację Teams.

Renata Druzd