09 grudnia 2020 19:33 | Aktualności

Akcja „Szkoła do hymnu”

W dniu 10 listopada o symbolicznej  godzinie 11:11 nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu”.

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna akcja  miała nieco odmienny charakter. Uczniowie wspólnie  z  nauczycielami odśpiewali hymn „Mazurka Dąbrowskiego” łącząc się online. W ten sposób społeczność szkolna włączyła się we wspólne świętowanie.

Również grupa przedszkolna 6-latków  z  wychowawczynią,  przyłączyła się do akcji  „Szkoła do  hymnu”.  Wspólnym   śpiewaniem  Mazurka Dąbrowskiego,  uczczono  kolejną rocznicę uzyskania niepodległości. W tym dniu przedszkolaki  do swoich ubrań mieli przypięte biało –czerwone kotyliony.