13 grudnia 2020 21:00 | Aktualności

Mikołajki w przedszkolu.

Najbardziej wyczekiwaniem dniem w życiu każdego przedszkolaka, jest dzień przybycia Świętego Mikołaja. W tym roku niestety nie mógł przybyć do nas osobiście, ale oczywiście nie zapomniał o dzieciach. Do obu grup przedszkolnych dotarły upominki , a dla najmłodszych dzieci dodatkowo list od Mikołaja. Wychowawczyni młodszej grupy odczytała list do przedszkolaków. Gdy dzieci zobaczyły wór pełen prezentów na ich twarzach pojawił się uśmiech i zadowolenie. Dzieci pięknie przygotowały się na przyjście Mikołaja. Dla niego  nauczyły się wiersza i w podziękowaniu za prezenty zaśpiewały piosenkę. Starszaki wykonały również ciekawe prace plastyczne. Po obejrzeniu prezentów, dzieci wysłuchały opowieści o tradycji Mikołajek. Mimo, iż maluchy nie mogły spotkać się z Mikołajem były bardzo zadowolone z upominków i oczywiście zapraszają Mikołaja w przyszłym roku. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie tego radosnego dnia.

Prokop J.

Niewadzi M.