21 lutego 2021 22:46 | Aktualności

Zabwa Karnawałowa w przedszkolu.

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje i skoczna muzyka.  W takiej atmosferze bawiły się dzieci z oddziałów przedszkolnych 15 lutego podczas zabawy karnawałowej. Przedszkolaki bawiły się w swoich salach przedszkolnych, które był bajecznie wystrojone. Podczas balu można było spotkać księżniczki, Czerwonego Kapturka, baletnice, Zorro, piratów, Hulka, Spaidermana i wiele innych bajkowych postaci. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje i z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez swoje panie. Mogli sprawdzić się i zaprezentować swoje umiejętności taneczne podczas hawajskiego limbo, tańcach wygibańcach i tańcach połamańcach. Nie mogło zabraknąć też zabawy gorące krzesła oraz zabaw z balonami. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia.

Rodzice nie mogli uczestniczyć w przedszkolnej zabawie karnawałowej, ale nie zapomnieli o przygotowaniu dla swoich pociech słodkiego poczęstunku.

Bal pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Następna zabawa karnawałowa już za rok!!!

Monika Niewadzi, Jolanta Prokop