29 sierpnia 2018 23:21 | Aktualności

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2018/2019.

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018

Program dnia:

1. Msza św. w Kościele Parafialnym w Grabowcu , godz. 9 00.

2. Uroczyste otwarcie roku szkolnego w PSP im. JP II w Grabowcu, około godz. 10 30 .

3. Spotkanie z wychowawcami oddziałów przedszkolnych i szkolnych w klasopracowniach szkoły, około godz. 11 00.

UWAGA

W dniu 3 września bieżącego roku autobusy dowożące uczniów wyjadą o godzinie 8.00 na następujące trasy:

1. Rzechów- Podkońce-Kaniosy-Rybiczyzna - Borcuchy- Dubrawa - Grabowiec

2. Wólka Modrzejowa- Zawały- Grabowiec

Drodzy Uczniowie, Miłe Przedszkolaki.

Życzymy Wam by nauka w nowym roku szkolny 2018/2019 był udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijania własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej  Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły oraz Rodzice.

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego pragniemy życzyć Państwu by był on udany i pełen sukcesów. Nauczycielom przekazujemy serdeczne pozdrowienia wyrażając nadzieję, że wytrwałość, cierpliwość i satysfakcja zawodowa będą z nimi na co dzień.
Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim rodzicom. Ich zaangażowanie w sprawy szkolne jest cenne i zawsze mile widziane.  Liczymy zatem na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Szkolnym!